Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kamëz/ Abuzoi seksualisht me nxënësen 15-vjeçar, gjykata dënon me 12 vite burg Abaz Dogun

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 12 vite burg Abas Dogën, rojen e shkollës së mesme në Babrru i akuzuar se abuzoi seksualisht me një të mitur.

Me 7 vite e 4 muaj burg u dënua Klajdi Poci, ndërsa dy të miturit e marrë të pandehur për këtë dosje janë dënuar me 3 dhe 3.4 vite burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet