Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jennifer Lopez zhvishet në parajsën tropikale

Kengetarja dhe aktorja Jennifer Lopez vendosi të marrë disa pushime të merituara në plazhet e Turks dhe Caicos, ku shfaqi fizikun e saj të mahnitshëm.

Ylli 51-vjeçar i popit, u fotografua në parajsën tropikale në shoqërinë e të fejuarit të saj, Alex Rodriguez, me të cilin u detyrua të anulojë dasmën, për shkak të koronavirusit.

“Ne u detyruam të anulonim dasmën vitin e kaluar për shkak të COVID, për shkak të karantinës. E anuluam dy herë dhe kështu që nuk e di.

Nuk ka nxitim. Jemi mirë. Do të ndodhë kur të jetë koha e duhur”, tha ajo për Access Hollywood./a2 cnnAnetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet