'Çmendet' i riu në Elbasan/ Pas sherrit i vë flakën banesës, asfiksohen familjarët

Aktualitet
'Çmendet' i riu në Elbasan/ Pas sherrit i vë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Pas një sherri në familje, djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë.

Nga flakët kanë mbetur të asfiksuar dhe me plagë disa nga familjarët, të cilët janë transportuar drejt spitalit të Elbasanit.

Pas sinjalizimit, policia ka ndërhyrë duke shoqëruar djalin në komisariat, ndërsa familjarët e tij ndodhen në spital.

ME TE LEXUARAT