Ava Max provon ekstremin, çudit fansat me look-un e ri

Showbiz

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj.

Ajo bën herë pas here ndryshime, duke u dukur edhe më shumë tërheqëse.

Së fundmi, shqiptarja, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Koçi, është kthyer në brune dhe këtë look të ri e ka ndarë me ndjekësit, në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshimi ishte drastik, ndaj nuk kaloi pa vëmendje, pasi këngëtarja më parë mbante flokë biondë.

“E zeza e Amandës”, ka shkruar Ava Max në mbishkrimin e fotografive.

ME TE LEXUARAT