Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Atentat në Milot, dy persona me motor qëllojnë me armë 45-vjecarin

Të shtëna me armë u regjistrua në Milot, ku një person ka mbetur i plagosur.

Policia tha se objektiv i ngjarjes eshte një 45-vjeçar i identifikuar si Ylli Ibrahimi.

Nga të dhënat e para nga vendi i ngjarjes mesohet se dy persona me motor dyshohet se kanë qëlluar mbi 45-vjeçarin.

I demtuari nga ngjarja ka marrë plagë dhe është dërguar në spitalin ushtarak në Tiranë.

Ne vendngjarje mberriten forca te shumta te policise qe kane nisur hetimet ne lidhje me zbardhjen e autoresise se atentatit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet