Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rikthehet seriali “Sex and the City”, por me disa ndryshime

Seriali origjinal Sex and the City, krijuar nga Darren Star,  bazuar në librin e Candace Bushnell të vitit 1997 me të njëjtin emër do të rikthehet në HBO Max.

Premiera u shfaq në 1998 dhe u zhvillua për gjashtë sezone deri në 2004.

Seriali origjinal ndoqi jetën e katër grave të Nju Jorkut duke negociuar punën dhe marrëdhëniet e tyre.

Por ka një lajm të keq vetëm tre nga katër protagonistet  do të kthehen  për serinë e re televizive. Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis.

Kim Cattrall, e cila luajti personazhin popullor Samantha, nuk do të jetë pjesë e kastit.

Seriali i ri do të përbëhet nga 10 episode nga30 minuta . Prodhimi do të fillojë në fund të pranverës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet