Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përmbytjet, qytetari gjen një peshk të madh në oborr: Marshallah! Shikoje…

Një video e xhiruar në Gjilan të Kosovës ka bërë xhiron e rrjetit, pasi një qytetar ka gjetur një peshk para oborrit të banesës.

Për shkak të reshjeve të shumta të shiut, shumë zona të Kosovës janë përmbytur, duke bërë që bashkë me ujin, të ‘shfaqen’ edhe gjallesa.

Në oborrin e banesës së një qytetari nga Livoqi i Gjilanit, është pikasur një peshk i madh, i cili kapet nga ai dhe i tregohet kameras.

“Marshallah! Live! Na vini me kamera. Shikoje, shikoje. Rri aty ti,”- dëgjohet teksa flet i riu.

Ndërkohë që nuk dihet se kur është xhiruar pamja dhe sa të vërteta janë ato që shfaqen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet