Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Momenti i frikshëm kur motori përplas të riun

Kamerat e sigurisë në Turqi kanë kapur momentin kur një motorçikletë përplas një të ri, i cili po tentonte të kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën.

I aksidentuari ishte një mbedhës mbeturinash kur në momentin e aksidentit ishte duke kaluar rrugën me karrocën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Sakarya në Turqi dhe fatmirësisht përplasja nuk ishte fatale dhe nuk kishte të lënduar.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet