Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mbesa e ish-presidentit ndez rrjetin me foton nudo

Duket qartë se mbesa e ish-presidentit, modelja Beniada Nishani di mirë sit u “çojë në këmbë” ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Bukuroshja vijon të jetë mjaft aktive dhe shpeshherë ngacmon fantazinë e ndjekësve të saj me poza sensuale e provokuese.

Duket se mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, nuk e ka në mend që të ndalet me realizimin e fotove nudo, e madje për t’i ndarë edhe me fansat e shumtë.

Së fundmi, modelja seksi ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur…, e sigurisht që pëlqimet në këtë pozë kanë qenë me mijëra.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet