Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Manastirliu: Do nis menjëherë vaksinimi anti-COVID i të moshuarve në azile, do alternohen me mjekët

Vaksinimi në ‘Air Albania’ do të kombinohet mes vaksinimit të mjekëve dhe të moshuarve.

“Të moshuarit do të fillojnë menjëherë te shtëpitë e të moshuarve. Pra do bëjmë një vaksinim të kombinuar sipas protokolleve”, tha ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Bino tha se në ditë mund të vaksinohen në ‘Air Albania’ 600 persona. “Mund të vaksinojmë 600 veta brenda ditës”, tha Bino

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet