Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina përplas 55-vjeçarin në Korçë, shoqërohet në polici drejtuesi i mjetit

Një 55-vjeçar me iniciale A.G është aksidentuar pasditen e sotme nga një automjet në aksin rrugor Korçë-Maliq, në afërsi të fshatit Bulgarec.

Sipas policisë, 55-vjeçari këmbësor është përplasur nga një makinë tip” Benz: me drejtues shtetasin K.D, i cili është shoqëruar në polici.

55-vjeçari ndodhet në spitalin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 12.01.2021, rreth orës 19:10, në aksin rrugor Korçë-Maliq, në afërsi të fshatit Bulgarec, shtetasi K. D., duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin A. G., rreth 55 vjeç, banues në Bulgarec, këmbësor në rrugë, i cili u dërgua në Spitalin e Korçës, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e shkaqeve të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Denisa says

    Flm per lajme

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet