Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lëkundje tërmeti në jug të Shqipërisë, ja sa ishte magnituda

Një tërmet ka lëkundur jugun e Shqipërisë mëngjesin e sotëm.

Raportohet se tërmeti ka qenë më magnitude 4 të shkallës rihter.

Lëkundja është ndjerë pak me parë në disa qytete të jugut, ndërsa ishte 2 kilometra nga Himara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet