Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lëkundje të forta tërmeti në Jug të Shqipërisë, ja ku ishte epiqendra

Lekundet zona jugore e vendit.

Një tërmet me magnitudë 4. 2 të shkallës Rihter është regjistruar mëngjesin e kësaj të marten ë Shqipëri.

Sipas informacioneve paraprake lekundja ishte 5 kilometra nga Himara, me thellësi 18 kilometra.

Tërmeti është ndier po ashtu në në Berat, Fier dhe gjithë zonën bregdetare;

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet