Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

KPK jep vendimin, konfirmohet në detyrë prokurorja e Tiranës

TIRANA
Prokurorja e Tiranës, Lindita Ziguri është konfirmuar në detyrë gjatë Vettingut. KPK dha sot vendimin për Zigurin e cila ka më shumë se 18 vite në sistemin e drejtësisë.

Lindita Ziguri (Male) prej vitit 2002 është pjesë e sistemit të drejtësisë dhe më shumë se 10 vite prokurore. Vitin e kaluar Ziguri u u komandua si inspektore në institucionin e ILD nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë.

.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet