Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kosovë/Arrestohet burri i ish-ministres Besa Shahini

Kryetari i PSD, Dardan Molliqaj, gjithashtu bashkësborti i ish-ministres Shahini është arrestuar gjatë një proteste para Policisë së Kosovës

Molliqaj po protestonte bashkë me simpatizantë të PSD për shkak të qasjes që ka Policia e Kosovës ndaj partive politike për masat anti-covid.

“Për partitë tubime, për qytetarët dënime’’, ishte motoja e simpatizantë të partisë së Molliqajt, disa prej të cilëve tashmë janë arrestuar.

Burimi/balkanweb

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet