Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Këndoi himnin me të brendshme, bashkëshortja e futbollistit të njohur rrezikon të burgoset

Modelja e njohur Irina Morozyk rrezikon t’a pësojë rëndë nga autoritet ukrainase pasi ka kënduar himin kombëtar me të brendshme.

Ajo është shfaqur e veshur me bluze blu dhe të brendshme të verdha duke i kombinuar edhe si flamuri i shtetit Ukrainas.

Irina Morozyk është bashkëshortja e ish-futbollistit të Dinamo Kiev, Mikola Morozyk i cili aktualisht aktivizohet në Superligën tuke me Rizesporin, rrezikon deri në tri vite burg, pasi ka fyer simbolet kombëtare.

Kjo video ishte bërë një vit më parë, por që së fundmi është publikuar duke u bërë virale shumë shpejt në rrjet.

Përveç kësaj bukuroshja di të luajë mjaft mirë me top dhe për këtë e vërteton dhe video e cila dhe kjo u bë virale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet