Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çmendet moti/ Pas temperaturave të larta, Greqia ‘goditet’ nga një stuhi e fortë

Moti i keq që ka përfshirë Atikën nisi që në orën 15:00 me orën lokale.

Mediat greke raportojnë se stuhia e fortë ka goditur të gjithë Pellgun, ndërkohë që shumë qytete po përballen me reshje të shumta shiu.

Bëhet fjalë për zonat; Filothei, Peristeri, Agia Paraskevi, Piraeus dhe Korydallos.

Kujtojmë se më 10 janar Athina u përballë me temperatura të larta, deri në 25 gradë celsius, ndërsa shumë qytetarë shkuan edhe në plazh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet