Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çfarë po ndodh mes Donald Trump dhe vajzës së tij Ivanka?

Sulmi në Kongresin Amerikan tronditi klasën politike në Uashington, por jo vetëm. Pas trazirave, Presidenti amerikan Donald Trump deklaroi se nuk do të jetë i pranishëm në marrjen e detyrës nga Joe Biden më 20 Janar, duke refuzuar pjesëmarrjen.

Por vajza e Donald Trump, Ivanka Trump nuk ndan të njëjtin mendim. Ajo do të marrë pjesë në inaugurimin e Joe Biden si President i SHBA.

Të paktën kështu ka thënë për “Daily Mail” një burim i brendshëm në Shtëpinë e Bardhë.

I njëjti burim thotë se Presidenti Trump është kundër këtij vendimi, madje e ka konsideruar si “vendimin më të keq”.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet