Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Korcë/Makina përplas gruan e moshuar teksa përpiqej të kalonte rrugën

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të fshatit Belorta në zonën e Korcës.

Mësohet se si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur e plagosur një grua e cila lëvizte në këmbë dhe është përplasur nga makina.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se gruaja sapo kishte zbritur nga autobusi dhe po tentonte të kalonte rrugën në aksin nacional.

Burimi/Topchannel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet