Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vaksinohet Edi Rama, njeriu i dytë në Shqipëri që merr injeksionin anti-COVID

Ne shembullin e shume lidereve boterore, Kryeministri Edi Rama ka marre vaksinen anticovid te Pfizer te dhuruara nga nje nga vende e BE per Shqiperine.

Kreu i qeverise Edi Rama eshte personi i dyte ne vendin tone qe merr vaksinen. E para qe ka marre injeksionin e Pfizer ka qene doktoresh Najada Como.

Me heret jane vaksinuar jashte vendit personazhe te njohur si presidenti i zgjedhur i SHBA, kryeministri grek apo Mbreteresha britanike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet