Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“U zgjuam nga britmat, babai ishte gjakosur”, vajza dhe kambisti dëshmojnë grabitjen në polici

Policia ka marre ne pyetje kambistin Shefqet Muco dhe famljaret e tij te cilet rane pre e grabitjes me arme mengjesin e sotem nga tre persona qe moren rreth 100 milione leke te vjetra ne banese.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 1 , në rrugën e “Bilbilave” në qytetin e Korçës. Ndërkohë detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur në Korçë.

Vete kambisti pranoi ne polici se eshte perleshur me dy prej autoreve: “Më vrisni unë lekët nuk ua jap”, mesohet tu kete thënë kambisti.

Ne polici ka deshmuar edhe vajza e tij 14 vjecare e cila ka thene se u zgjua nga gjumi e tmerruar pasi dëgjoi ulërimat e mamit.

“Kur dolëm shohim babin që po e godisnin 3 persona. Ishin të maskuar me armë dhe me leva.

Ata shanin dhe ofendonin. Babi ishte i gjakosur nga fytyra dhe u godit me leve në shpatull. Edhe mamin e goditën vëllain dhe mua”, ka thënë vajza 14 vjeçare.

Grabitësit morën 100 milionë lekë në shtëpinë e kambistit, policia: “Ishin tre persona, kapet njëri”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet