Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U ngjit në çati për të bërë foto dhe u rrëzua, ndërron jetë në spital 22-vjeçarja shqiptare

Një 22-vjeçare me origjinë shqiptare ka ndërruar jetë pak orë më parë në një spital në Selanik të Greqisë.

Ajo ishte shtruar prej 10 ditësh pasi kishte rënë nga një lartësi 8 metra, nga çatia e shtëpisë sepse donte të bënte foto.

Vendasit kishin dëgjuar thirrjen e saj për ndihmë dhe njoftuan një ambulancë që e transportoi atë me fraktura në një spital të qytetit.

Pas 10 ditësh shtrimi në spital, 22-vjeçarja, me origjinë shqiptare, nuk ia doli dhe ra në jetë, siç u konfirmua nga të afërmit e saj. Një autopsi pritet të hedhë dritë mbi rastin .

Policia shqyrtoi versionin se vajza fatkeqe u ngjit në vend për t’u fotografuar. Ky version është refuzuar nga familja e 22-vjeçarit, thonë mediat greke.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet