Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U largua një ditë më parë nga banesa, gjendet i mbytur në lumë një 47 vjeçar në Shkodër

Një person është gjetur i pajetë këtë të hënë në Shkodër.

Burime bëjnë me dije se një 47 vjeçare është gjetur e mbytur në lumin Kir në zonën e Postribës në Shkodër.

Sipas burimeve mësohet se viktima është një burre, i cili dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Ndër të tjera bëhet me dije se viktima ishte larguar një ditë më parë nga banesa, pas denoncimit të familjarëve trupi i pajetë i 47 vjeçarit është gjetur në ujërat e lumit Kir.

Aktualisht trupi i pajetë i viktimës ndodhet në morgun e spitalit të Shkodrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet