Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama e mbyll me batuta: Më lini kohë të lë ‘amanetet’, ka media që thonë se e e kam për herë të tretë vaksinën

Kryeministri Rama konferencën për shtyp të mesditës së sotme mbylli me batuta me gazetarët.

“Tani me lejen tuaj të iki dhe unë të shkoj të jap amanetet se nuk dihet si shkon vaksina se na mbajtët shumë gjatë këtu. Se ka dhe nga ata që thonë se mund të vdesësh në vend. Kështu që t’i marrim këto masa.

Aq më tepër që unë e kam për herë të tretë vaksinën sikundër e di syri.qimi kështu që 2 herë kam shpëtuar, herën e tretë nuk i dihet se çfarë ndodh. Faleminderit për tani dhe nga ora 15 me në krye syrin pastaj me të gjithë sytë dhe veshët tuaj këtu jemi prapë”, tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet