Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plagosje në Shkodër, i riu qëllohet me armë para lokalit

Një plagosje ka ndodhur në Shkodër ku është qëlluar me armë zjarri një i ri rreth ores 23.00.

Policia ka bere me dije se i riu i qëlluar me armë është Eduart Lekndreaj. Ai ka mbetur i plagosur nga të shtënat, teksa është qëlluar në afërsi të një lokali.

Lekndreaj ka marrë një plagë në këmbë por ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spitalin e Shkodrës dhe po merr ndihmë mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur pranë Urës se Thive ndersa nuk dihet se cili ka qenë shkaku i plagosjes së të riut, por dyshohet se ai është qëlluar pas një konflikti të çastit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet