Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”, Robert Berisha shkëputet nga televizioni

Këngëtari dhe prezantuesi Robert Berisha pas vdekjes së nënës së tij është shkëputur nga TV për një periudhë të caktuar.

Lajmin për këtë e ka dhënë vetë Berisha me anë të një postimi në Instastory, ku ka shkruar se do të shkëputet nga emisioni që ai drejton”Robi plaket kur don vet”.

Ndërkohë që në një postim më pas ai shkroi se nënat kur vdesin nuk shkojnë në parajsë, por marrin një leje speciale nga Zoti për të qëndruar më gjatë dhe të parë fëmijët e tyre

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin. Ato marrin një leje speciale nga Zoti për të qëndruar pak më gjatë rrotull dhe për të parë fëmijët e tyre, pa pasur rëndësi se çfarë ka ndodhur mes tyre në jetën e tyre të shkurtër të vdekshme”, ka shkruar Roberti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet