Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ministri Arben Ahmetaj bëhet baba për herë të tretë

Ministri i Financave Arben Ahmetaj është bërë baba për herë të tretë mëngjesin e sotëm.

Burime për Ora News bëjnë të ditur se bashkëshortja e Ahmetaj ka sjellë në jetë vajzën e tyre.

Nga informacionet e deri tanishme vajza ka ardhur në jetë pranë një spitali privat në Tiranë.

Ky lajm ende nuk është konfirmuar nga vetë ministri Ahmetaj.

Ai është babai i dy vajzave të tjera, Livia dhe Kejsi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet