Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina “fluturon” nga rruga në Klos, përfundon në arë

Një automjet që po udhëtonte në drejtim të Klosit doli nga rruga në fshatin Suç, dhe ka përfunduar në mes të një are.

Dy personat që po udhëtonin me mjetin e aksidentuar pësuan lëndime dhe u dërguan për ndihmë mjekësore në spital.

Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes ku po jeton për zbulimin e shkaqeve të vërteta të aksidentit.

Paraprakisht dyshohet që shkak të jetë bërë lagështia në rrugë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet