Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I grabit makinën një shtetasi në Devoll, pranga 45-vjeçarit

Arrestohet grabitësi i një automjeti në Devoll.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Devoll bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit I. D., 45 vjeç, banues në fshatin Gracë, Devoll, pasi dyshohet se në këtë fshat i ka vjedhur shtetasit J. M., 58 vjeç, në mjetin e tij tip “Benz”, dokumentin e identifikimit, lejen e drejtimit dhe të qarkullimit, një portofol dhe një palë çelësa të mjetit.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprën penale “Vjedhja”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet