Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Hidhet shorti i FA CUP, Manchester United “pa fat”, ja me kë do përballet

Këtë të hënë është hedhur shorti për raundin e katër në FA Cup për edicionin 2020-2021.

Shorti është treguar i ashpër me “Djajt e Kuq” të Manchester United të cilët në këtë raund do të përballen me “Të kuqtë e Liverpool do të përballen njëra me tjetrën. Pritet që kjo sfidë të luhet më 23 ose 24 janar.

Chelsea do të ketë punë të lehtë pasi fati i goglave vendosi që ata të përballen me Luton Toën.

Me fat është edhe Tottenham që do të luaj kundër Wycombe Wanderes.

Më poshtë shorti i plotë i FA Cup:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet