Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Grabitja e kambistit në Korçë, shoqërohet një tjetër i dyshuar si autor

KORÇA
Një tjetër person është shoqëruar si autor i dyshuar i grabitjes së kambistit në Korçë. Burime konfidenciale për gazetaren Lorena Kodra bëjnë me dije se tashmë personi është shoqëruar pikërisht për këtë ngjarje.

Nga ana tjetër një prej autorëve u ndalua në flagrancë pasi u përplas fizikisht me kambistin Shefqet Muço. Dy autorët e tjerë u larguan me automjet bashkë me sasinë e parave që vodhën, dhe një prej këtyre dyshohet se tashmë është shoqëruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet