Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Don Phenomen ‘sherr’ me Ledri Vulën, Gjikon dhe Capital T, i kërcënon publikisht

Reperi Don Phenom ka akuzuar kolegët e tij si dashakeqës. Me anë të një Instastory, ai ka shkruar se u ka hequr follown të gjithëve që janë dashakeqës dhe “hejtera”.

Ai gjithashtu ka shkruar se të gjithë kolegëve me dy fytyra që ka do t’i degjenerojë dhe do tua heqë “maskën e dytë” që kanë.

Don Phenom u ka hequr follown këngëtarëve Ledri Vula, Gjiko dhe Capital T në Instagram.

“Shumë prej juve ju kom hek prej friends list në Instagram se jeni dashakeqës, ejani dhe më takoni në qoftëse doni, mbytuni të gjithë, viti 2021 nuk ka më diplomaci, do t`ua heq maskat të gjithëve publikisht se prapa skenave shumë prej juve ju kom degjeneru, e dini shumë mirë. U riktheva”, shkroi ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet