Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bombë makinës së gazetarit në Greqi, shpëthimi jashtë studiove të televizionit

Një bombe ka shperthyer mbrëmjen e së dielës, jashtë studiove te nje televizioni në Greqi.

Nje sasi lende shperthyese ishte vendosur në makinën e gazetarit te njohur grek, Jorgos Sfakianakis, i cili në momentin e shpërthimit po montonte emisionin “Prova live” i kanalit televiziv “E”.

Një program i cili lidhet me lajmet e aktualitetit.

Edhe pse shpërthimi ishte i fortë fatmiresisht nuk ka patur të lënduar.

Nuk ndihen ende shkaqet e ngjarjes por vetë gazetari në një intervistë për mediat vendase shprehet se më shumë mundësi nuk kishte ai shënjestër por moderatrori i emisionit , Menios Furthiotis.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet