Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Batuta e Ramës: Radhën për vaksinën e ka Saliu kur të futemi tek moshat e thyera

Në përfundim të një prononcimi për mediat, Kryeministri Rama u pyet nëse do të vaksinohet edhe lideri i opozitës Lulzim Basha.

“Radhën për vaksinën e ka Saliu kur të futemi tek moshat e thyera”, u përgjigj Kryeministri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet