Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Amerikanët në shok! Cfarë po bënte Melania Trump kur Kongresi po sulmohej nga mijëra persona

Në kohën kur presidenti aktual i SHBA Donald Trump po ziente për atë që po ndodhte, sipas burimeve të Daily Mail, Zonja e Parë ishte duke përgatitur terrenin për një fotosesion.

Sipas të njëjtave burime, Melanias iu kërkua që të bindte bashkëshortin e saj që të dilte dhe t’i kërkonte turmës që të tërhiqej, por ajo refuzoi duke vazhduar që të rregullonte tryezën ku do të bënte fotografitë.

“Zemra e qeverisë amerikane ishte nën rrethim, vetë demokracia jonë ishte në rrezik, por zonja Trump po rregullonte me qetësi qelqurinat prej porcelani për fotografitë,” tha burimi.

Ai ka shtuar se edhe personat më besnikë të mbetur të Trump mbetën “të tronditur” nga veprimet e saj .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet