Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Përrenjas, një maune devijon nga rruga

Rrëshqitje dherash në aksin nacional Librazhd-Përrenjas.

Për shkak të shirave dhe rënies së gurëve një maune ka devijuar nga rruga duke bllokuar qarkullimin.

Në vendngjarje po punon firma kontrakture për të bërë të mundur pastrimin e rrugës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet