Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshjet e shiut në Lezhë/ Uji në fshatin Troshan gërryen rrugën merr para kontejnerin! Rrezikohen disa banesa

Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë vërshim të përrenjve dhe ujërave nga malet duke dëmtuar pritat malore.

Kjo ka sjellë probleme në fshatin Troshan, ku uji ka shkaktuar gërryerje të rrugëve duke vënë në rrezik edhe disa banesa në këtë zonë, ndërsa ka marrë me vete dhe një kontejner me peshë 5 ton.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet