Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pranon se e ka sajuar lajmin e tradhëtisë së Kanye West. Ava Louise: Isha e mërzitur , mashtrova gjithë botën

Disa ditë më parë, ylli i TikTok, Ava Louise, përhapi thashethme në platformën TikTok, se këngëtari Kanye West dhe Jeffree Star kanë pasur një romancë disa mujore së bashku.

Pas publikimit të këtij “informacioni”, rrjeti u mbush me lajme mbi tradhëtinë e mundshme të Kanye me youtuberin Jeffre Star.

Ava Louise ka pranuar se i kishte shpikur thashethemet se Kanye West dhe Jeffree Star kishin një lidhje.  Ajo ka pranuar që thashethemet e saj të ishin krejtësisht të sajuara.

“Thjesht mashtrova gjithë botën për të folur sërish për mua, sepse isha shumë e mërzitur. Ne të gjithë u argëtuam, apo jo? Ju jeni të mirëpritur për memet.“, është shprehur ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet