Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Operacion në Greqi, kapet furgoni me mbi 55 kg drogë në kufirin e gjelbër me Shqipërinë, arrestohen dy shqiptarët

GREQI
Dy shqiptarë janë arrestuar gjatë jë operacioni antidrogë në kufi, nga ana e palës greke. Shqiptarët e moshës 32 vjeç dhe 24 vjeç po transportonin drejt Greqisë me 55 kg marijuanë ekzaktësisht në kufirin e gjelbër.

Ata po përdornin një furgon për ta transportuar ngarkesën teksa bëhet me dije nga Policia greke se droga ishte e vendosur në 3 çanta me 30 pako.

Po ashtu janë sekuestruar edhe 5 celularë, 6 karta SIM dhe 1 mijë e 220 euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet