Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ngjarje e rëndë në Kosovë/ Motër e vëlla rrahin dhe bëjnë për spital motrën tjetrën

KOSOVA- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Rahovec të Kosovës, ku motër e vëlla kanë rrahur dhe kanë bërë për spital motrën tjerët.

Sipas mediave kosovare, viktima e dhunës në familjes ndodhet në spital dhe po trajtohet.

Sipas raportit të policisë njoftohet se i dyshuari “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti së bashku me motrën e tij të dyshuarën femër kosovare kanë sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare –motrën e tyre. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje,”.

Ende nuk janë bërë me dije detaje të tjera të kësaj historie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet