Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Moti për ditën e diel, 10 janar 2021

Ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga vlera të larta të presionit atmosferik shoqëruar me masa ajrore të ftohta e të qëndrueshme.

Për rrjedhojë moti parashikohet i kthjellët. Në orët e mëngjesit e të mbrëmjes do të ketë ngrica.

Era do të fryjë me drejtim Verilinhje – Veriperendim e lehtë e mesatare në bregdet, duke sjellë valëzim të forcës 0 deri 1 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet