Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Merr flakë në ecje makina afër Malit të Robit

Merr flakë në ecje makina afër Malit të Robit

Një automjet është djegur në aksin rrugor Kavajë- Plepa.

Mjeti tip Ford me targa AA 357 PL ka qenë duke ecur dhe papritur është përfshirë nga flakët.

Sapo ka vërejtur tymin drejtuesi ka dalë me shpejtësi nga mjeti duke evituar lëndimet e mundshme, në pak sekonda makina u përfshi nga flakët duke u djegur plotësisht.

Dyshimet e para lidhen me një shkëndijë elektrike.

Shërbimet e zjarrfikses së Kavajës dhe policia ndodhen në vendngjarje.

 

Burimi/balkanweb

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet