Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina merr flakë në ecje te bulevardi “Gjergj Fishta”, shpëton mrekullisht shoferi 25-vjeçar

Një makinë ka amrrë flakë në lëvizje, në Tiranë.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta”, ku fatmirësisht ka arritur të dalë në kohë drejtuesi 25-vjeçar R. S.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10:01.2021, rreth orës 12:20, në bulevardin “Gjergj Fishta”, si pasojë e një shkëndije elektrike ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues R.S., 25 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet