Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Basha mbërrin në Shkodër, takim me banorët e zonave të përmbytura

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shkuar këtë të diel në Shkodër, ku po sheh nga afër situatën me përmbytjet.

Mësohet se kryedemokrati ka takuar banorët e zonave të përmbytura nga reshjet masive të ditëve të fundit.

Deri më tani, në Shkodër ndodhen nën pushtetin e ujit 1959 hektarë tokë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet