Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident/ Makina godet tre këmbësor në Prizren

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Prizren, ku një automjet ka goditur tre këmbësore duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës ka deklaruar se i dyshuari është mashkull dhe shkaku i aksidentit është shpejtësia e tepërt.

“I dyshuari mashkull kosovar, deri sa ishte duke drejtuar automjetin e tij duke mos iu përshtatur shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës godet tre këmbësore, të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe më pas janë liruar për në shtëpi”.

Fatmirësisht përpos lëndimeve trupore nuk ka patur viktima.

Burimi/Topchannel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet