Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tjetër rrjedhje nga LSI, Aleksandër Lipivani i bashkohet Partisë Socialiste

Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani ka vendosur t’i bashkohet Partisë Socialiste.

Pas shumë rrjedhjesh në LSI-në e Tiranës dhe në qytete të tjera edhe zoti Lipivani ka vendosur të bashkëngjitet me Partinë Socialiste dhe Edi Ramën.

Kujtojmë se pak ditë më parë ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka braktisur Lëvizjen Socialiste për Integrim, për t’ju bashkuar Partisë Socialiste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet