Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Reshje të dendura bore në Rrugën e Kombit, paralajmërohen shoferët

Reshjet e dëborës kanë sjellë probleme në qarkullimin në Rrugën e Kombit.

Në Rrugën e Kombit kalohet pa vështirësi, teksa operacioni për pastrimin e rrugës po kryhet në aksin Fan-Tunel deri në Morinë.

Prania e dëborës eshte evidente nga Tuneli i Kalimashit, në rrethrrotullimin e Kolshit deri në km 60.

Qarkullimi i automjeteve ka vijuar probleme nderkohe qe autoritetet po e monitorojne situaten.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet