Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Më e keqja s`ka kaluar, sot në mesnatë kulmi i motit të keq

Shqipëria por edhe vende te tjera te rajonit e me gjere janeë përfshirë nga moti i keq prej disa ditësh duke shkaktaur përmbytje, demtime rrugesh dhe nderprerje te energjise elektrike.

Meteoalb ka bere me dije se gjatë orëve në vijim pritet një përmirësim i situatës, por reshjet do të rikthehen gjatë orëve të mbrëmjes dhe mëngjesit të ditës së nesërme.

Sipas meterologeve reshjet të rifillojnë pas mesnate dhe kulmi do të jetë gjatë orëve 03:00-06:00 në pjesën qendrore dhe veri-perëndimore të vendit ku do të ketë 15-20 milimetra shi në orë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet