Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Korcë-Maliq, përmbyset makina e oficerit të kufirit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Korçë-Maliq, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Makina tip Citoren C3 ka dalë jashtë kontrollit si pasojë e lagështirës në rrugë dhe ka marr para tabelat e sinjalistikës rrugore dhe më pas murin e një biznesi anës rrugës.

Oficeri udhëtonte i vetëm në automjet dhe sipas informacioneve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i automjetit i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Personi i aksidentuar është oficer i policisë së kufirit në Tiranë, i cili po ktheheshe për në shtëpi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet