Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Vdiq para se të bëja s*ks me të”, burri i dehur kryen marrëdhënie me kufomën e 20-vjeçares

Një burrë në Zimbabve i ka lënë të gjithë pa fjalë pasi tentoi të bënte seks me kufomën e një gruaje në funeral. Big ‘Bigman’ Sipiliano, 49 vjeç, akuzohet për hapjen e trupit të 20-vjeçares Melisa Mazhindu përpara vajtuesve të tmerruar në varrimin në Muguta, Epëorth në Zimbabve.

Sipas Nahanda Radio, i cili siguroi një kopje të raportit të policisë, Sipiliano hyri në një dhomë që përmbante trupin e Mazhindu, e cila po kontrollohej nga nëna e saj dhe dy vajzat që vajtonin për humbjen.

49-vjeçari thuhet se po pinte birrë dhe cigare, ndërsa qëndroi brenda dhomës për një kohë të pacaktuar së bashku me një burrë tjetër.

Ai u tha familjarëve: “Përshëndetje, ju e dini që unë e doja këtë zonjë, por ajo ka shkuar para se unë të bëja s*ks me të. Megjithatë, nuk është vonë, unë ende mund të kryej marrëdhënie me të para se ajo të varroset, unë jam gati”.

Mamaja e pikëlluar u përpoq të ndërhynte, por nuk mund ta ndalonte atë që të hiqte një copë të bardhë që mbulonte kufomën e gruas së re, i thanë dëshmitarët policisë. Ai më pas dyshohet se hapi kufomën e gruas dhe simuloi seksin me të.

Burri tjetër, me të cilin kishte hyrë në dhomë, mbajti tre vajzat që përpiqeshin të ndërhynin, sipas raportit të policisë. Të tjerët thjesht u dëgjuan duke bërtitur derisa erdhi policia. Ndërkohë është vendosur që ‘maniaku’ të procedohet në gjendje të lirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet